The game is on!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jak Sherlock sfinglował swą śmierć?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sherlock Holmes
Spectacularly ignorant
Sherlock Holmes


Join date : 16/09/2012
Liczba postów : 407

Skąd : Hutton le Moors, UK

Humor : So excited.

Jak Sherlock sfinglował swą śmierć? Empty
PisanieTemat: Jak Sherlock sfinglował swą śmierć?   Jak Sherlock sfinglował swą śmierć? EmptyPon Wrz 24, 2012 3:40 pm

Wiadomo, temat wałkowany wiele razy ale może tym razem wymyślimy coś naprawdę genialnego?
Powrót do góry Go down
https://thegameison.forumpolish.com
Go??
Gość




Jak Sherlock sfinglował swą śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: Jak Sherlock sfinglował swą śmierć?   Jak Sherlock sfinglował swą śmierć? EmptyPią Gru 14, 2012 3:14 pm

Moja teoria jest trochę nie do końca "zrobiona" ale i tak Wam ją przedstawię: John tak naprawdę nie widział jak Sherlock uderzył o ziemię. Przy dokładniejszym przyjrzeniu się widzimy, że przy budynku stoi pojazd (nie wiem co to, wygląda trochę jak śmieciarka), do którego wskoczył. Ciało zostało podrzucone. Kolejnym ważnym momentem jest oczywiście rowerzysta, który potrącił Watsona co dawało Holmesowi dodatkowy czas na ucieczkę. Samochód szybko odjeżdża. Myślę, że ludzie przy ciele "Sherlocka" również pomogli. Przez cały czas nie dopuszczali Johna do ciała. Szok, strach - Doktor po prostu uwierzył, że jego przyjaciel naprawdę się zabił. Taka jest moja wersja tego zdarzenia.
Powrót do góry Go down
Sherlock Holmes
Spectacularly ignorant
Sherlock Holmes


Join date : 16/09/2012
Liczba postów : 407

Skąd : Hutton le Moors, UK

Humor : So excited.

Jak Sherlock sfinglował swą śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: Jak Sherlock sfinglował swą śmierć?   Jak Sherlock sfinglował swą śmierć? EmptyPią Gru 14, 2012 3:25 pm

To jest w sumie ta... podstawowa teoria wałkowana na tumblrze.

Mi się wydaje, że kluczem do tego wszystkiego jest: I.O.U.
Powrót do góry Go down
https://thegameison.forumpolish.com
Dstryr




Join date : 07/03/2013
Liczba postów : 2


Jak Sherlock sfinglował swą śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: Jak Sherlock sfinglował swą śmierć?   Jak Sherlock sfinglował swą śmierć? EmptyCzw Mar 07, 2013 1:17 pm

Ta teoria faktycznie jest cały czas męczona na tumblrze. Nie ulega wątpliwości to, że, jak to Moriarty określił, "widownia" którą miał Sherlock jest podłożona - znając go byli tego "jego" ludzie, statyści (wystarczy pamiętać sieci bezdomnych czy chłopców z Baker Street, którzy zbierali informacje szlajając się po Londynie). Tylko jedna rzecz tutaj nie pasuje.
Upadek ciała Sherlocka. Widz widzi jak uderza o bruk. Chyba, że jest to jedynie zabieg twórców i jest to właśnie ciało podłożonego denata. Chociaż wydaje mi sie, że byłoby to za proste.

Zastanawiam się czy Sherlock faktycznie nie poszedł na żywioł, na pohybel wszystkiemu. Podjął ryzyko i skoczył.
Osobiście miałam kiedyś przypadek osoby, swego czasu dosyć bliskiej, która wyskoczyła z ósmego piętra... i nic jej się nie stało. Żadnych połamanych nóg czy rąk, ewentualnie żebra i wstrząs wewnętrzny. Jak się okazało była kompletnie pijana i to właśnie uratowało jej życie - wszystkie mięśnie były maksymalnie rozluźnione.

Skoro Sherlock poprosił Molly o pomoc w sprawie ciała, podrobienia aktu zgony i tak dalej to należy pamięć, że panna Hooper ma dostęp do wszystkich specyfików. Nie wiadomo czy Holmes czegoś nie wziął na wzmocnienie a równocześnie na rozluźnienie mięśni.

Na pewno się przekonamy, nie mogę się doczekać co Moffat i Gatiss wymyślą w tej materii i jak to wytłumaczą. Tak czy siak, póki co fajna zabawa. A tumblrowe teorie... jedne ciekawe, inne tak nieprawdopodobne, że... aż możliwe.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak Sherlock sfinglował swą śmierć? Empty
PisanieTemat: Re: Jak Sherlock sfinglował swą śmierć?   Jak Sherlock sfinglował swą śmierć? Empty

Powrót do góry Go down
 
Jak Sherlock sfinglował swą śmierć?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sherlock i Jim
» Sherlock Holmes
» John i Sherlock
» Mycroft i Sherlock

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The game is on! :: Offtopic :: BBC Sherlock :: Teorie-
Skocz do: