The game is on!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 FanVideo [SFW]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




FanVideo [SFW]  Empty
PisanieTemat: FanVideo [SFW]    FanVideo [SFW]  EmptySro Wrz 26, 2012 2:22 pm

Jeśli idzie o rzeczy robione przez fanów na temat Sherlocka, to ja osobiście zawsze najbardziej lubuję się w fandomowych filmikach. Na youtube mógłbym spędzić cały dzień, wyszukując coraz to genialniejsze twory. Niektóre manipulacje są naprawdę warte znajomości i jestem pewien, że i wy macie jakieś filmiki związane z Sherlockiem w swoich ulubionych.

Po pierwsze muszę wspomnieć o tym. Nie jest to typowe fanvideo, gdyż takich jest tak wiele, że chyba nie mógłbym wybrać jednego, ulubionego. Jednak jest to najlepsza manipulacja, jaką w życiu widziałem -> Sherlock is not a virgin anymore.

Skoro już mówię o filmikach, to czuję się w obowiązku wspomnieć o tym, że i ja bawię się w różne montażowe rzeczy... Ostatnio stworzyłem to i muszę przyznać, że jestem z tego bardzo dumny -> Jim Moriarty tribute.

Dzielcie się swoimi ulubionymi tworami, a ja czekam na konstruktywną krytykę (:
Powrót do góry Go down
Sherlock Holmes
Spectacularly ignorant
Sherlock Holmes


Join date : 16/09/2012
Liczba postów : 407

Skąd : Hutton le Moors, UK

Humor : So excited.

FanVideo [SFW]  Empty
PisanieTemat: Re: FanVideo [SFW]    FanVideo [SFW]  EmptySro Wrz 26, 2012 2:27 pm

Scott O'Shea napisał:

Po pierwsze muszę wspomnieć o tym. Nie jest to typowe fanvideo, gdyż takich jest tak wiele, że chyba nie mógłbym wybrać jednego, ulubionego. Jednak jest to najlepsza manipulacja, jaką w życiu widziałem -> Sherlock is not a virgin anymore.

FanVideo [SFW]  Tumblr_m8crwn5PWp1rdnvobo1_500
SOON.

Scott O'Shea napisał:
Skoro już mówię o filmikach, to czuję się w obowiązku wspomnieć o tym, że i ja bawię się w różne montażowe rzeczy... Ostatnio stworzyłem to i muszę przyznać, że jestem z tego bardzo dumny -> Jim Moriarty tribute.

Masz z czego być dumny, Scott.
Powrót do góry Go down
https://thegameison.forumpolish.com
Sebastian Moran
Colonel
Sebastian Moran


Join date : 24/09/2012
Liczba postów : 71


FanVideo [SFW]  Empty
PisanieTemat: Re: FanVideo [SFW]    FanVideo [SFW]  EmptySro Wrz 26, 2012 2:29 pm

CZY JA SŁYSZĘ AWOLNATION-SAIL?! TAK!
Okej. Kupiłeś mnie. Tak całkiem, całkowicie. Nie mam nic więcej do powiedzenia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




FanVideo [SFW]  Empty
PisanieTemat: Re: FanVideo [SFW]    FanVideo [SFW]  EmptySro Wrz 26, 2012 2:37 pm

Tak, to Sail, tylko w remixie. Mam słabość do remixów moich ulubionych piosenek ^^"
Dziękuję wam ślicznie! Niedługo postaram się stworzyć obiecane wcześniej Sherlockowi promo tego forum. Mam nadzieję że wyjdzie ładnie ^^
Powrót do góry Go down
James Moriarty
Napoleon of Crime
James Moriarty


Join date : 21/09/2012
Liczba postów : 71

Skąd : Greystones, Irlandia

Humor : Too bored

FanVideo [SFW]  Empty
PisanieTemat: Re: FanVideo [SFW]    FanVideo [SFW]  EmptyCzw Wrz 27, 2012 6:47 pm



<333
Powrót do góry Go down
James Moriarty
Napoleon of Crime
James Moriarty


Join date : 21/09/2012
Liczba postów : 71

Skąd : Greystones, Irlandia

Humor : Too bored

FanVideo [SFW]  Empty
PisanieTemat: Re: FanVideo [SFW]    FanVideo [SFW]  EmptyCzw Wrz 27, 2012 7:02 pm







Powrót do góry Go down
James Moriarty
Napoleon of Crime
James Moriarty


Join date : 21/09/2012
Liczba postów : 71

Skąd : Greystones, Irlandia

Humor : Too bored

FanVideo [SFW]  Empty
PisanieTemat: Re: FanVideo [SFW]    FanVideo [SFW]  EmptyCzw Wrz 27, 2012 7:28 pm

I ostatni na dziś!

Powrót do góry Go down
Sherlock Holmes
Spectacularly ignorant
Sherlock Holmes


Join date : 16/09/2012
Liczba postów : 407

Skąd : Hutton le Moors, UK

Humor : So excited.

FanVideo [SFW]  Empty
PisanieTemat: Re: FanVideo [SFW]    FanVideo [SFW]  EmptyNie Paź 07, 2012 2:23 pm



Piosenka z "How to train your dragon".
Powrót do góry Go down
https://thegameison.forumpolish.com
Mycroft Holmes

Mycroft Holmes


Join date : 23/09/2012
Liczba postów : 40


FanVideo [SFW]  Empty
PisanieTemat: Re: FanVideo [SFW]    FanVideo [SFW]  EmptySob Paź 13, 2012 7:08 am

Jeden z moich absolutnie ulubionych czyli //Moriarty// h e a d s.. w i l l.. r o l l.. .

I pozostając przy jednym autorze jeszcze Scandal/Hounds/Reichenbach., który zabija idealnością wykonania.

Powrót do góry Go down
Sponsored content





FanVideo [SFW]  Empty
PisanieTemat: Re: FanVideo [SFW]    FanVideo [SFW]  Empty

Powrót do góry Go down
 
FanVideo [SFW]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The game is on! :: Offtopic :: BBC Sherlock :: Fan Area-
Skocz do: