The game is on!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pub na parterze

Go down 
+2
Mary Morstan
Greg Lestrade
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Go??
Gość




Pub na parterze  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub na parterze    Pub na parterze  - Page 4 EmptyNie Lis 11, 2012 8:29 pm

- Jeszcze z tym nowym spektaklem większość z nas musi nauczyć się ruchów podczas scen walki. - Westchnął.
To prawda, trochę nałożyli mu zajęć, może ostro kolidować z kradzieżami i śledztwami, które przeprowadza. Po chwili wystawił dłoń do uściśnięcia i się przedstawił.
- Jestem Arsene Lupin. Parę miesięcy temu przyjechałem do Anglii i nadal się czasami gubię w Londynie.
Nie ma co ukrywać. Jak policja chce to i tak znajdą o nim informacje. Ukrywa to co chce i ujawnia to co chce.
Powrót do góry Go down
Greg Lestrade
The Silver Fox
Greg Lestrade


Join date : 22/09/2012
Liczba postów : 70

Skąd : London


Pub na parterze  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub na parterze    Pub na parterze  - Page 4 EmptyNie Lis 11, 2012 8:35 pm

Uśmiechnął się kątem warg i odstawił filiżankę na blat, po czym uścisnął dłoń Arsene.
- Gregory Lestrade, miło mi. Cóż, ja mieszkam w Londynie od dziecka, a i tak nie znam wszystkich okolic. - znów się uśmiechnął w jego stronę i puścił jego rękę. Normalnie zapewne zachowałby większy dystans... Ale cóż, niewielka ilość znajomych dawała się wyraźnie we znaki i po prostu tęsknił za zwyczajną rozmową... z kimkolwiek. Bo tych najbliższych i tak już nie posiadał, niewiele mu pozostało... Trzeba było korzystać z okazji, że ktoś w ogóle chce z nim rozmawiać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pub na parterze  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub na parterze    Pub na parterze  - Page 4 EmptySro Gru 05, 2012 5:49 pm

Mężczyzna wszedł do lokalu i postukał parokrotnie laską o podłogę. Ruszył ku barowi.
- Kawę - powiedział do barmana, siadając na wysokim krześle obrotowym.
Obrócił się wraz ze stołkiem i rozejrzał po sali. Rozpinając kurtkę, wędrował wzrokiem po twarzach tu obecnych. Żadna znajoma, niektóre co najwyżej z widzenia.
Ponownie się obrócił. Podano mu zamówienie. Greg nie powiedziałby, że kelner był zadowolony ze swojej pracy czy braku "poproszę" lub "wielką łaskę zrobisz mi podając kawę", ale nie miało to dla niego większego znaczenia.
Powoli popijając kawę, oparł się łokciami o blat i wlepił puste spojrzenie w półkę alkoholi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pub na parterze  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub na parterze    Pub na parterze  - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pub na parterze
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Pub na parterze
» Korytarz na parterze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The game is on! :: Offtopic :: Kosz-
Skocz do: