The game is on!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Relationships in Empty House

Go down 
AutorWiadomość
Sebastian Moran
Colonel
Sebastian Moran


Join date : 24/09/2012
Liczba postów : 71


Relationships in Empty House Empty
PisanieTemat: Relationships in Empty House   Relationships in Empty House EmptyCzw Sty 24, 2013 5:16 pm

Relationships in Empty House Tumblr_mgw18ejro51qh1ifyo1_500


Pozytywne

  • Relationships in Empty House Sh50 ~ „Najmniej prawdopodobne może być najbardziej niebezpiecznym”
    Profesor James Moriarty ~ Pracodawca - cóż można rzec może należałoby wręcz zacząć od tego że ten człowiek powinien się iść leczyć. Mimo iż myślał tak nie raz i powiedział to pewnie do przełożonego tyle samo razy. Za nic by nie zmienił tego geniusza zbrodni. Czasem faktycznie działa na nery, a robienie za jego opiekunko-nianio-kochanko-pracownik może czasem być męczące, jest to zdecydowanie lepsze od stagnacji i nudy.

    Negatywne
  • Relationships in Empty House 32446original ~ „Moje myśli są moją najlepszą bronią”
    Sherlock Holmes ~ Wróg - chyba nigdy nie miał okazji go osobiście poznać, nie przeszkadza mu to jednak w nielubieniu a nawet nie trawieniu tego detektywa. Można wręcz powiedzieć, że w tym przypadku Moran kieruje się zasadą: wrogowie mojego przyjaciela są moimi wrogami. Choć jest w tym coś więcej zwłaszcza że sam najchętniej sprzedałby temu człowiekowi kulkę.

    Inne
  • Relationships in Empty House Royalsongstressmfthob01 ~ „Chronić i strzec życia”
    John Watson ~ Ciężko stwierdzić - tak na dobrą sprawę nic do niego nie ma. Kiedyś tam minęli się parę razy w wojsku, jedne zapewne słyszał o drugim. Może zamienili dwa słowa, ale na tym skończyła się ich znajomość. No a teraz raczej nie ma mowy na odnowienie starych znajomości zwłaszcza że obaj stoją po przeciwnych stronach barykady.
Powrót do góry Go down
 
Relationships in Empty House
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» A study in relationships.
» Gregory House
» House of Fraser
» Apsley House
» Hanover Square - Vogue House

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The game is on! :: Dodatkowe :: Kontakt :: Interakcje-
Skocz do: