The game is on!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Entrace and Hallway

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Entrace and Hallway Empty
PisanieTemat: Entrace and Hallway   Entrace and Hallway EmptyPią Paź 12, 2012 4:35 pm

Entrace and Hallway Hallway-traditional-stove-178
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Entrace and Hallway Empty
PisanieTemat: Re: Entrace and Hallway   Entrace and Hallway EmptyPią Paź 12, 2012 4:39 pm

Naprawdę starała się jechać cholernie ostrożnie i wyszło jej to, mimo stanu w jakim się znajdowała. No cóż, może nie do końca zrobiła to z gracją parkując w jakiś dziwny sposób przed wejściem do domu, ale grunt, że żyją!
-Następnym razem jak zabiorę Cię na przejażdżkę będę trzeźwa i wtedy zobaczysz jakimi władam umiejętnościami.-uśmiechnęła się bardziej do siebie. Zsiadła z motoru, podprowadziła go na podjazd pod drzwiami i schowała kluczyki do kieszeni kurtki.
-Mam nadzieję, że nie masz zastrzeżeń co do mojego stylu jazdy. I nie, nie jeszcze tak tylko po pijaku.-powiedziała mając na myśli to, że za nic ma znaki drogowe, jazdę w określonym kierunku czy też grupę dresów stojących na ulicy. Cóż, wciskanie się w środek małej grupki dealerów nie zawsze może skończyć się tym, że mają dobry refleks i są w stanie uciec przed pędzącym motorem.
Skierowała swoje kroki do wejścia. Znalezienie kluczy trochę jej zajęło, ale mam tak zawsze. Te cholery lubią się gubić w kieszeniach! Otworzyła drzwi i zapraszającym gestem wskazała przytulne, zupełnie nieVargowe wnętrze swojej chatki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Entrace and Hallway Empty
PisanieTemat: Re: Entrace and Hallway   Entrace and Hallway EmptyPią Paź 12, 2012 8:06 pm

Arthur powoli wturlał sie do domu śmiejąc się jak dziecko
- Cholera jasna ja chcę jeszcze raz! - sapał cały zadowolony jak dzieciak. W jego niebieskich oczach płonęły małe ogniki a blond włosy były cale w nieładzie, mimo że przeczesywał je co chwila ręką. Udał się za nią i lekko chwiejnym krokiem do jej mieszkania.
- Zdecydowanie do powtórki - odpowiedział z szerokim uśmiechem. Był tak rozradowany jazdą i alkoholem że praktycznie tuż po przekroczeniu progu objął ją i pocałował w policzek. Dopiero chwilę później zaczął myśleć nad wymówką, po upływie jednej sekundy stwierdził że 'francuski zwyczaj' brzmi lepiej niż alkohol.
- To co teraz? Nie wiem czy teraz uda Ci sie podtrzymać mnie na równym stopniu ekscytacji co podczas jazdy.. - Powiedział żartobliwie lekko ściszając głos.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Entrace and Hallway Empty
PisanieTemat: Re: Entrace and Hallway   Entrace and Hallway EmptySob Paź 13, 2012 3:05 pm

Zaśmiała się na jego reakcję. Tego się nie spodziewała. Miło ją zaskoczyło. Zarzuciła włosy za ramię i uśmiechnęła się szelmowsko.
-Ciesze się w takim razie niezmiernie.-chciała by to zabrzmiało bardzo poważnie i chyba jej to wyszło. Ani cienia emocji i przejęcia. Mistrzostwo! Lata praktyki jednak robią swoje. Jej wewnętrzna osobowość podskoczyła z radości.
Zaskoczył ją gest Arthura, ale przecież go nie będzie wyzywała! Skąd. Uśmiechnęła się tylko rozbrajająco.
-A to co?-spytała unosząc wyżej brwi.
Jego pytanie można by uznać w niektórych kulturach za śmiałe. Ale nie u niej. To było normalne, zwykłe, niepodchwytliwe pytanie.
-Przejdźmy do salonu.-powiedziała i tamże się udała.

[z/t. Zacznij w salonie :3]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Entrace and Hallway Empty
PisanieTemat: Re: Entrace and Hallway   Entrace and Hallway Empty

Powrót do góry Go down
 
Entrace and Hallway
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The game is on! :: Offtopic :: Kosz :: Mieszkania-
Skocz do: