The game is on!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 William Michael Bass

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
William M. Bass

William M. Bass


Join date : 06/10/2012
Liczba postów : 7

Skąd : Londyn

Humor : lepiej nie zadawać głupich pytań

William Michael Bass Empty
PisanieTemat: William Michael Bass   William Michael Bass EmptySob Paź 06, 2012 12:49 pm


William M. Bass

Imię: William Michael
Nazwisko: Bass
Data urodzenia: 17/03/1982
Miejsce urodzenia: London in the United Kingdom
Orientacja: oficjalnie i dla większości społeczeństwa aseksualna lub inaczej, to praca go nakręca...
Zawód: antropolog sądowy
Grupa: czasem pomaga policji więc New Scotland Yard? lub inna do której według admina pasuje...

INFORMACJE OGÓLNE
RODZINA
Anna Bass (65 lat) matka Williama, bardzo inteligentna i wciąż żywiołowa kobieta, wykładowca biologii, który nie chce przejść na emeryturę i wciąż naucza. Od zawsze kariera była dla niej najważniejsza. Kiedy skończyła 34 lata z przyczyn czysto praktycznych skorzystała z banku spermy i takim o to zimnym, pozbawionym romantyzmu i finezji sposobem przyszedł na świat William. Nigdy nie miał z matka silnych relacji czy więzi. Nie potrafiła go tego nauczyć czy nawet zbudować to z nim. Do dziś zwraca się do niej przy obcych panno Bass.

CHARAKTER
William jest zimnym, bardzo spokojnym, opanowanym mężczyzną. Wydaje się, iż praktycznie nic i nikt nie potrafi wyprowadzić go z równowagi. Jest zadziwiająco bardzo cierpliwy i wyrozumiały dla wybranych przez siebie osób a można ich policzyć dosłownie na palcach jednej ręki. Niektórzy twierdzą, że nie ma serca i nic już nie potrafi czuć. Nie ważne czy mówimy tu o nienawiści czy miłości. Tak jakby ktoś zamroził jego serce sprawiając, że nie potrafi już nic odczuwać. Jest małomówny i kiedy już się odezwie warto go posłuchać. Jego głęboki bas i słowa nim wypowiadane szeptem sprawiają, że można poczuć się dziwnie. Do wrogów odnosi się z zimnym, niewymuszonym szacunkiem i odrobiną wyższości. Jednak nawet jemu zdarza się zdenerwować, jeśli ktoś się bardzo postara może wyprowadzić go z równowagi. Nie widać tego jednak po nim, umie idealnie ukrywać swe emocje mimo, że czasem się w nim "gotuje". Jaki wówczas jest? To zależy od chwili. Może być bardzo miły i starać się zbliżyć do swego wroga lub wręcz przeciwnie, odzywać się używając sarkazmu lub ironii by spławić go. Mimo tego jak go odbierają inni jest zadziwiająco dobrym empatą i potrafi wczuć się w sytuację drugiej osoby. Jest niezłym obserwatorem, potrafi dostrzec rzeczy, które zostaną przeoczone przez innych. Umie ocenić z zachowania innych, kiedy ktoś kłamie lub nie mówi całej prawdy. Ma dobrą pamięć, która w połączeniu z umiejętnością analizy faktów na zimno bez emocji sprawia, że szybko wyciąga wnioski. Analityczny umysł pomaga mu w jego oficjalnym zawodzie ale też nie wadzi w jego innych zajęciach. Mimo tych paru zalet ma on wiele wad takich jak trudności w nawiązywaniu bliższych relacji z innymi. Teoretycznie wie na czym one polegają, rozumie ich sens ale kiedy przychodzi do praktyki zaczynają się schody. Z tego też powodu nie ma przyjaciół jedynie znajomych, tymczasowych sprzymierzeńców. Niektóre aspekty Jego pracy są jednocześnie życiową pasją.

HISTORIA
"Gdybym chciał coś o sobie powiedzieć ... właśnie gdybym chciał ale nie mam na to najmniejszej ochoty. Urodziłem się, skończyłem parę szkół a raczej zaliczyłem je z dobrymi wynikami i dziś jestem tak zwanym wolnym strzelcem. Popularne i ogólne znane określenie uwłacza mi jednak. Inne miana ... konsultant? W sumie można mnie tak nazwać. Częściej pomagam tym idiotą ze Scotland Yardu w identyfikacji szczątków zwłok. Przecież trzeba być idiotą by nie poznać wieku czy płci po rozmiarach czaszki, szerokości otworu miedniczego czy kształcie łuku brwiowego. Nawet laik to widzi to czemu policja ma z tym problemy? Ja rozumiem, że określenie wieku na dzień dobry przysparzać może problemy. Nie zawsze ma się do dyspozycji szczękę czy całą czaszkę by po łączeniach w niej można było wyciągnąć te wnioski ale są jeszcze przecież inne kości. A jeśli ciało jest w dużo lepszym stanie to zwykły patolog wystarczy. Przyczyna, czas, miejsce... kocham te słowa, uwielbiam kiedy stawiane są przede mną zagadki. Mój umysł nie znosi stagnacji, potrzebuje nowych wyzwań. Pisanie czasem pomaga ale to tylko na chwilę. Całe moje życie to praca, nawet w moim mieszkaniu można to zauważyć na pierwszy rzut oka. Jednak nie umiałbym pracować na pełen etat, od jakiejś godziny do jakiejś. Wolę mieć wolną rękę i sam układać sobie plan dnia. Czasem pracuję nocami, wtedy łatwiej jest mi skupić się na faktach."

INFORMACJE DODATKOWE
CIEKAWOSTKI
- najlepiej znany ze swoich badań nad ludzką osteologią i rozkładem ludzkiego ciała, opublikował dwie książki i liczne artykuły w tej tematyce
- pomaga policji w w identyfikacji szczątków ludzkich
- mimo, iż ma doktorat z antropologii chodzi czasem na wykłady o różnej tematyce, niekoniecznie związanej z jego pasją
- jeszcze nigdy się nie zakochał, nie próbował nawet związać się z kimś
- jest wegetarianinem
- broń? palna i niekonwencjonalna...

ZAINTERESOWANIA
- ludzka osteologia
- rozkład ludzkiego ciała
- entomologia
- antropologia w różnych tego słowa znaczeniach
- ostatnio zainteresował się pewną specyficzną osobą, czas więc na konsultacje...

EKWIPUNEK
- blackberry
- lupa
- jednorazowe rękawiczki
- portfel z dokumentami
- parę małych probówek
- penseta

CEL ŻYCIOWY
Doskonalenie samego siebie czyli uczenie się nowych rzeczy i poszerzanie swej wiedzy.

WYKORZYSTANY WYGLĄD
James McAvoy

The Fall is a lie.


Wzór wykonany przez HELLAO dla thegameison.


Ostatnio zmieniony przez William M. Bass dnia Sro Sty 23, 2013 7:41 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Sherlock Holmes
Spectacularly ignorant
Sherlock Holmes


Join date : 16/09/2012
Liczba postów : 407

Skąd : Hutton le Moors, UK

Humor : So excited.

William Michael Bass Empty
PisanieTemat: Re: William Michael Bass   William Michael Bass EmptySob Paź 06, 2012 1:14 pm

Wiem, że jeszcze nie jest ukończona ale... od razu mówię - Consulting Detective jest grupą zamkniętą na jedną osobę (Sherlock).
Nie jest on przypadkiem za bardzo podobny do Holmesa...? Tak tylko pytam z czystej ciekawości.
Powrót do góry Go down
https://thegameison.forumpolish.com
William M. Bass

William M. Bass


Join date : 06/10/2012
Liczba postów : 7

Skąd : Londyn

Humor : lepiej nie zadawać głupich pytań

William Michael Bass Empty
PisanieTemat: Re: William Michael Bass   William Michael Bass EmptySob Paź 06, 2012 4:49 pm

Grupa zmieniona.

Co do podobieństwa to być może masz rację. W tym momencie mam takowy pomysł na postać i na złość nic lepszego nie chce przyjść mi do głowy. Niestety.
Powrót do góry Go down
James Moriarty
Napoleon of Crime
James Moriarty


Join date : 21/09/2012
Liczba postów : 71

Skąd : Greystones, Irlandia

Humor : Too bored

William Michael Bass Empty
PisanieTemat: Re: William Michael Bass   William Michael Bass EmptySob Paź 06, 2012 5:01 pm



Jim Approves!



to tak jak dla mnie XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





William Michael Bass Empty
PisanieTemat: Re: William Michael Bass   William Michael Bass Empty

Powrót do góry Go down
 
William Michael Bass
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Michael Fassbender

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The game is on! :: The Rules :: Akta kryminalne :: Zaakceptowane-
Skocz do: