IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Mycroft i Sherlock

Go down 
AutorWiadomość
James Moriarty
Napoleon of Crime

Liczba postów : 71

Humor : Too bored

PisanieTemat: Mycroft i Sherlock   Wto Wrz 25, 2012 10:07 am

Ktoś z Was jest fanem potajemnych więzi tych niezwykłych braci? Czy ktoś ma tutaj teorię dlaczego to relacje między nimi są takie napięte. Lubicie zakazane pary? Tutaj możecie śmiało rozwodzić się nad ich możliwymi powiązaniami oraz możliwie nieczystą przeszłością. W końcu wzajemna niechęć nie bierze się znikąd.

Jim Moriarty

That's my story × My people × Call me

Every fairytale needs a good old-fashioned villain. You need me, or you're nothing.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mycroft Holmes

Liczba postów : 40

PisanieTemat: Re: Mycroft i Sherlock   Nie Paź 07, 2012 2:30 pm

Oh God....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Anthea
The PA

Liczba postów : 109

Humor : Neutralny

PisanieTemat: Re: Mycroft i Sherlock   Pon Paź 08, 2012 3:09 pm

Że tak powiem, Sir...

A jeśli już ktoś rozruszał ten "ship" (x___X Damn, Boss jest mój! ) to pomimo, że lubię brud, dużo brudu i nieprzyzwoitości to shipa z tego nie zrobiłabym never - ever! Niechęć bierze się z tego, że Mycroft jest tak zajebiście zajebisty w swej zajebistości, że Sherlock jest albo zazdrosny, że nigdy nie uzyska tego pułapu albo nie mieści się w Jego łebku z uroczą trwałą, że tak bardzo można marnować TAKI umysł.
Ok, wazelina zaliczona. ;P No dobra, żartuję. Jestem tak obiektywna jaki nigdy dotąd, a shipu nie będzie. Kazirodztwo w tym przypadku średnio do mnie przemawia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mycroft i Sherlock   

Powrót do góry Go down

Mycroft i Sherlock
Powrót do góry 
Strona 1 z 1