The game is on!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Useful people... other stuff

Go down 
AutorWiadomość
James Moriarty
Napoleon of Crime
James Moriarty


Join date : 21/09/2012
Liczba postów : 71

Skąd : Greystones, Irlandia

Humor : Too bored

Useful people... other stuff Empty
PisanieTemat: Useful people... other stuff   Useful people... other stuff EmptyCzw Sty 24, 2013 7:27 pm

Useful people... other stuff NlCKS Drogi, wierny Bastian. Człowiek od wszystkiego. Od zabijania innych, ochraniania mojej osoby poprzez gotowanie dla mnie czy też umilanie mi czasu. Co także jest niezwykle istotnym zadaniem. Biedny, czasem już naprawdę nie daje sobie rady. Ale jako pierdolona oaza spokoju, jeszcze ze mną jakoś wytrzymuje.

Useful people... other stuff RoyalsongstressLBSH097 Biedna, urocza Molly. Myślała, że jest moją dziewczyną. Podczas kiedy to była tylko gra. Chociaż granie słodkiego i nowoczesnego metroseksualisty , pracującego w tym szpitalu jako informatyk było zabawne. Jej kot mnie lubił. Oglądaliśmy razem Spooks, uczyłem ją obsługiwać lepiej komputer. Była pomocna, tym bardziej, że chciałem zbliżyć się do Sherlocka. Nie czułem nic do niej.

Useful people... other stuff 7889412 Dziewica.
Jestem, a raczej byłem jego największym fanem. Dla niego to wszystko robiłem. Zniszczyłem go, spaliłem jego serce na popiół. Był beze mnie nikim. A jednocześnie mi dorównywał i był na tyle odważny, by stanąć przeciwko mi. To było coś poważnego, aż mi się łezka w oku kręci… żartowałem z tym ostatnim. Chociaż to było naprawdę coś poważnego. Niestety, opowiedział się po złej stronie.


Useful people... other stuff 3duQp Jest to wielka, brzydka suka, która niszczy wszystko i dlatego powinna umrzeć. Porwałem go w pewnym sensie, kazałem mu włożyć taką gustowną parkę wraz z ładunkami wybuchowymi. Ładnie wtedy wyglądał… taki przerażony i zależny ode mnie. Przyznam się szczerze, że chętnie bym zatrzymał i jego serce, ale nie o to w tym wszystkim chodziło.

Useful people... other stuff HtBWd Zimnokrwisty.
Jest durniem. Marionetką. To on podał mi też Sherlocka jak na tacy i prawdę mówiąc, z tego miał mnóstwo korzyści. Chociaż siedzenia w klubie dla ludzi, których nie chcą w innych miejscach znieść nie mogłem. Dobre ciasta tam podawali, to trzeba przyznać. Widać, że nie jest nadal na diecie. Wracając jednak do spraw biznesowych, był także bardzo przydatny. Co prawda, ostatnio rozmawialiśmy jakieś trzy lata temu i to mnie wtedy zbyt mocno klepał po policzku. Długo nie posiedziałem w tej niewygodnej, zimnej i obskurnej celi. Można o tym powiedzieć, że się dogadaliśmy. Ta zabawa z terrorystami była naprawdę niezła.


Useful people... other stuff RoyalsongstressRGS003 Jest strasznie przewidywalny, wręcz niezawodny. Potrafi się zabawnie odgrażać. Nie jest człowiekiem o wielkiej inteligencji. Czasami bywa przydatny, chociaż jest równie denerwujący. Ale póki opycha się pączkami, jest stosunkowo dobrze. Do domu bym go jednak nie zaprosił.

Useful people... other stuff 96 Była moją klientką. Przyznam się bez bicia, że jej otwarcie groziłem obdarciem ze skóry i przerobieniem na buty. Bardzo nie lubię kłamstwa. Dałem też jej złote rady, jak owinąć sobie Sherlocka i Mycrofta wokół palca. Kobieta, a tego nie potrafi zrobić. Zresztą, z takim wyglądem to nie ma nic w tym dziwnego. Uciekła, ale znajdę ją. Zabiję… nie. Będę torturować na wszystkie wymyślne sposoby.

Useful people... other stuff 20296531 Chciałbym ją mieć. Marnuje się przy swoim pracodawcy podając mu herbatę, kawę i ciastka. Ponadto, bym jej pokazał cały świat, życie w luksusie i podałbym jej nawet głowę Mycrofta na tacy. Ale buty to ona by sobie sama kupowałaby. Albo sukienki. Cokolwiek.

Powrót do góry Go down
 
Useful people... other stuff
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The game is on! :: Dodatkowe :: Kontakt :: Interakcje-
Skocz do: