IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Relationships in Empty House

Go down 
AutorWiadomość
Sebastian Moran
Colonel

Liczba postów : 71

PisanieTemat: Relationships in Empty House   Czw Sty 24, 2013 5:16 pm

Pozytywne

• ~ „Najmniej prawdopodobne może być najbardziej niebezpiecznym”
    Profesor James Moriarty ~ Pracodawca - cóż można rzec może należałoby wręcz zacząć od tego że ten człowiek powinien się iść leczyć. Mimo iż myślał tak nie raz i powiedział to pewnie do przełożonego tyle samo razy. Za nic by nie zmienił tego geniusza zbrodni. Czasem faktycznie działa na nery, a robienie za jego opiekunko-nianio-kochanko-pracownik może czasem być męczące, jest to zdecydowanie lepsze od stagnacji i nudy.

Negatywne
  • ~ „Moje myśli są moją najlepszą bronią”
    Sherlock Holmes ~ Wróg - chyba nigdy nie miał okazji go osobiście poznać, nie przeszkadza mu to jednak w nielubieniu a nawet nie trawieniu tego detektywa. Można wręcz powiedzieć, że w tym przypadku Moran kieruje się zasadą: wrogowie mojego przyjaciela są moimi wrogami. Choć jest w tym coś więcej zwłaszcza że sam najchętniej sprzedałby temu człowiekowi kulkę.

Inne
  • ~ „Chronić i strzec życia”
    John Watson ~ Ciężko stwierdzić - tak na dobrą sprawę nic do niego nie ma. Kiedyś tam minęli się parę razy w wojsku, jedne zapewne słyszał o drugim. Może zamienili dwa słowa, ale na tym skończyła się ich znajomość. No a teraz raczej nie ma mowy na odnowienie starych znajomości zwłaszcza że obaj stoją po przeciwnych stronach barykady.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Relationships in Empty House
Powrót do góry 
Strona 1 z 1