The game is on!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 BE BRAVE! [RANT]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sherlock Holmes
Spectacularly ignorant
Sherlock Holmes


Join date : 16/09/2012
Liczba postów : 407

Skąd : Hutton le Moors, UK

Humor : So excited.

BE BRAVE! [RANT] Empty
PisanieTemat: BE BRAVE! [RANT]   BE BRAVE! [RANT] EmptyPią Lis 02, 2012 9:42 pm

BE BRAVE! [RANT] Tumblr_lsjzprtDtT1qdojd4o1_500
[Nie mogłem się powstrzymać od wstawienia tego gifa.]

Z góry przepraszam, za to że nie potrafię pisać bądź też styl mej pisaniny jest mierny... nieczytelny i inne negatywnie nacechowane przymiotniki winny się tu znaleźć, aczkolwiek nie mam siły na odnalezienie ich właśnie w tej chwili. Zresztą czy to ma sens by bawić się w słownik i wypisywać jak beznadziejnie piszę? O, beznadziejnie... kolejne określenie. Szlag, SKONCENTRUJ SIĘ!
Tak więc myślałem jak to w końcu napisać. Sądzę, że skończy się na klasycznym rancie czyli wytykaniu co jest be i fuj. Tak wiem, to okropne.
Początkowo nie miałem całkowicie nadziei na to, że forum jakkolwiek będzie dychało. Stworzyłem forum z pomocą ex-admina VT . A potem to niecierpliwe czekanie na userów... Niech w końcu przyjdą. Niech pojawi się chociaż jeden użytkownik... wtedy ruszymy z całością. Może być nawet i tylko 10 osób... byle tylko ktoś był - i tak będę zadowolony! Mimo wszystko użytkowników pojawiło się naprawdę dużo. Nie myślałem nigdy, że którekolwiek me forum zdoła tak wielce się rozrosnąć. Długo nie mogłem w to uwierzyć to... to było naprawdę ale to naprawdę piękne. Byłem pewien, iż pojawią się i zaraz po tym znikną. No bo... co tu będą robić? Przecież i tak każdy nudzi się kiedyś forum, prawda? Jednakże nie... znów się myliłem. Okazało się, iż dzięki poświęceniu uwagi użytkownikom zdołałem poznać naprawdę fascynujące osoby, które niekiedy mają bardzo dużo wspólnego z odgrywaną postacią.
Cóż... było tu na forum wiele chwil zwątpienia i głównym tego źródłem jestem właśnie ja. W sumie to wciąż wątpię. Jestem tylko durnym urojonym vel. wysoko-funkcyjnym socjopatą, który skupia się tylko na swych odczuciach. Mimo to zdołałem wyrwać się z okowów tego miana i zdołałem wam pomóc... prawda? Również i wy mi pomogliście. Nawet nie wiecie jak bardzo. W gruncie rzeczy to... wasza pomoc jest niemalże tak wielka jak pomoc Johna. On pojawił się w bardzo ciężkim dla mnie momencie. Nie ukrywam - naprawdę ciężko jest mi pojąć złożoność ludzkich uczuć, odczuć i emocji (to synonimy?) a on mi to umożliwił. Wszyscy inni odwrócili się ode mnie... w sumie to on jest tylko mym JEDYNYM przyjacielem i to właśnie Mój John jest tą osobą, która powstrzymuje mnie swym jestestwem od zakończenia swej marnej egzystencji. John również pokazał, a raczej dalej pokazuje, mi jak można stać się "dobrym człowiekiem" a nie tylko zimną kalkulującą maszyną eksperymentującą z ludzką psychiką. A taki byłem... niestety. Nie wiem czy nie jestem też taki dalej... Mimo to, John, dziękuję Ci za to, że jesteś i że praktycznie jesteś mym wsparciem. Bez Ciebie... świat nie miałby sensu.
Jednakże po co był ten fragment, w którym obnażyłem większość swej psychiki? Otóż to... pozostając w stylu egotycznym - chcę wam pokazać jak bardzo to forum potrafiło zmienić czyjeś życie, nastawienie. Oczywiście pamiętajmy, iż jest to tylko fikcja ale... z drugiej strony na forum piszemy my, my ludzie, szarzy, nie-szarzy, szaleni, czy też zwyczajni. W większości na forum pojawiamy się MY a nie nasze postacie. Czy to nie piękne? Tak jak zwykłem mówić w pierwszych chwilach istnienia tego forum "Jesteśmy niczym jedna, wielka, dysfunkcyjna rodzina" i nie powinniśmy niszczyć tego. Nawiązaliśmy bardzo silne więzi dzięki temu. Wiele z nas nauczyło się wielu rzeczy będąc tu na forum, w swoistej społeczności... czyż nie?
Dlatego... bądźmy odważni! Nie dajmy zginąć temu forum, gdyż wraz z nim każdy z nas utraci cząstkę siebie. Miłe wspomnienia, które w gruncie rzeczy są tylko bezmyślnym klepaniem na klawiaturze i wlepianiem oczu w monitor. Jednakże... ilu z was się uśmiechnęło do monitora wykonując te prozaiczne czynności? Ilu z was poczuło się w końcu chcianym... akceptowanym?
Wielkim zaszczytem jest prowadzić to forum jeśli są na nim tacy użytkownicy jak wy.
Ratujmy forum. Nie dajmy zginąć temu co tworzyliśmy w pocie, łzach i czasami i we krwi.

SH, w imieniu całej administracji forum "The Game is On".
Powrót do góry Go down
https://thegameison.forumpolish.com
Go??
Gość




BE BRAVE! [RANT] Empty
PisanieTemat: Re: BE BRAVE! [RANT]   BE BRAVE! [RANT] EmptySob Lis 03, 2012 8:11 am

BE BRAVE! [RANT] Tumblr_m90iryh6rR1rcqc9io1_400

*tańczy radośnie* Czyli forum zostajee ;3
Moje pełne wsparcie jest i będę tu zaglądać jak często się tylko da (i tak to robię, derp)
Powodzenia w rozwiązaniu osobistych problemów Sherly <3
Ach, no i wypatruję na horyzoncie spotkania forum, a nie mogę się dopatrzeć. Niech coś ruszyy D:
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




BE BRAVE! [RANT] Empty
PisanieTemat: Re: BE BRAVE! [RANT]   BE BRAVE! [RANT] EmptySob Lis 03, 2012 8:18 pm

K, Sherly widzę, co tu narobiłeś. Ok więc dzieląc się refleksjami dzięki Millennium noszę kwiaty we włosach i mam ochotę podpalić pięknych ludzi z miłości do nich.
1.Jesteście ekipą miłych ludzi, z jednej strony dobrze, że nie nadaktywną bo nie każdy może być na bieżąco z nowinkami (nie tylko fabularnymi) na forum.
2.Moran moja miłość, za którą tęsknię dnia każdego.
3.Zróbmy forumową herbatę.
Powrót do góry Go down
Sherlock Holmes
Spectacularly ignorant
Sherlock Holmes


Join date : 16/09/2012
Liczba postów : 407

Skąd : Hutton le Moors, UK

Humor : So excited.

BE BRAVE! [RANT] Empty
PisanieTemat: Re: BE BRAVE! [RANT]   BE BRAVE! [RANT] EmptySob Lis 03, 2012 9:05 pm

FORUMOWA HERBATKA POPOŁUDNIOWA, EFF YEA!
Powrót do góry Go down
https://thegameison.forumpolish.com
Sherlock Holmes
Spectacularly ignorant
Sherlock Holmes


Join date : 16/09/2012
Liczba postów : 407

Skąd : Hutton le Moors, UK

Humor : So excited.

BE BRAVE! [RANT] Empty
PisanieTemat: Re: BE BRAVE! [RANT]   BE BRAVE! [RANT] EmptySob Lis 03, 2012 9:13 pm

Jim Moriarty już nie jest ex-adminem. Jak chcesz to sobie to zedytuj. *leń mode: on*
Powrót do góry Go down
https://thegameison.forumpolish.com
Molly Hooper

Molly Hooper


Join date : 23/09/2012
Liczba postów : 26


BE BRAVE! [RANT] Empty
PisanieTemat: Re: BE BRAVE! [RANT]   BE BRAVE! [RANT] EmptySob Lis 03, 2012 10:02 pm

Herbata? Piszę się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BE BRAVE! [RANT] Empty
PisanieTemat: Re: BE BRAVE! [RANT]   BE BRAVE! [RANT] Empty

Powrót do góry Go down
 
BE BRAVE! [RANT]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The game is on! :: Offtopic :: Kosz-
Skocz do: